Tělu potřebný vitamín K bude zdarma. Z Norska jedou plné kamiony.
20. února 2023·NaturaMed Pharmaceuticals

Tělu potřebný vitamín K bude zdarma. Z Norska jedou plné kamiony.

Tiskové zprávy

Vitamín K ovšem nebude zdarma proto, že se do České republiky naváží po kamionech. Důvodem je rozhodnutí společnosti NaturaMed, konkrétně jejího majitele v Norsku, který se rozhodl do Čech investovat několik desítek milionů korun a rozdat je právě v podobě vitamínu K. Proč?

Společnost NaturaMed sází na kvalitu svých potravinových doplňků z Norska, kde se vyrábějí. V době pandemie rozdal NaturaMed rodinám v České republice vitamín D v celkové hodnotě několika desítek milionů korun. Majitel společnosti věří, že investované peníze do českého zdraví se v průběhu následujících let vrátí, jak? „Věřím, že pokud jednou vyzkoušíte opravdu kvalitní produkt a zjistíte, jak moc důležitý je pro vaše zdraví, budete mít dále důvod pokračovat v jeho užívání.“ vysvětluje norský majitel společnosti NaturaMed Knut-Erik Karlsen.

Stejný model se tedy opakuje v letošním roce s vitamínem K. Proč vitamín K? „Vitamín K skvěle doplňuje vitamín D. Vitamín K a D pomáhají ukládání vápníku v těle. Vápník bez přítomnosti vitamínu K a D tělem projde bezúčelně, nebo se usadí v cévách, které tím zužuje. Vitamín K má schopnost cévy odvápňovat a uvolněný vápník ukládá do kostí, které tím zpevňuje.“ Vysvětluje funkci vitamínu K v těle doc. MUDr. Tomáš VYMAZAL Ph.D., MHA, Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol.

Kamiony v pravidelném cyklu doplňují sklady v Českých Budějovicích, kde NaturaMed sídlí. Odtud jsou rozesílány malé balíčky všem zájemcům přímo do jejich schránek. Balíčky jsou uzpůsobeny českým schránkám. Není tedy zapotřebí chodit vyzvedávat balení na poštu, nebo do různých zásilkoven.

Každý, kdo má zájem o získání vitamínu K zdarma vyplní na adrese www.vitamink2.cz svou adresu a balíček mu přijde v horizontu třech dní přímo do schránky. Samotné zboží v hodnotě 249 korun je zdarma. Zákazník si hradí pouze poštovné a balné ve výši 49 korun.

 

Společnost NaturaMed

Je jednou z největších společností působících na českém trhu v oblasti potravinových doplňků. Na trhu podniká 16 rokem. V prodeji omega-3 je na českém a slovenském trhu lídrem. Společnost NaturaMed má ve svém portfoliu 12 produktů a v letošním roce uvede na trh další tři produkty.

Naturamed Pharmaceuticals - Newsroom

V České republice začala působit společnost NaturaMed Pharmaceuticals v roce 2006. Jejím sídlem se staly České Budějovice. O necelé tři roky později začala dodávat produkty také zákazníkům na Slovensku. Od této doby vyzkoušelo doplňky stravy NaturaMed více než 2 700 000 zákazníků. V prodeji omega-3 je na českém a slovenském trhu lídrem.