Soukromník rozdává všem rodinám vitamín D za půl miliardy
21. února 2023·NaturaMed Pharmaceuticals

Soukromník rozdává všem rodinám vitamín D za půl miliardy

Tiskové zprávy

Od začátku epidemie rozdal NaturaMed přes milion balení ročního vitamínu D

· To reprezentuje 1 milion domácností v Čechách a na Slovensku

· Hodnota rozdaného produktu VitaSolaris (roční vitamín D) je půl miliardy korun

· Akce v Čechách a na Slovensku zatím pokračuje

· Rodiny, které si roční vitamín D ještě neobjednali, tak mají stále ještě příležitost roční vitamín D získat zdarma

· K dnešnímu dni (21. února 2023) přivezla z Norska do ČR společnost NaturaMed 10 kamionů s produktem VitaSolaris (vitamín D), který rozdala zdarma

„Ze dvanácti zemí, kde v současné době podnikám, je právě Česká republika a Slovensko těmi nejúspěšnějšími. Proto jsem se rozhodl českým a slovenským rodinám v těchto těžkých časech revanšovat a podpořit jejich zdraví. Podle průzkumu má totiž většina Čechů a Slováků kriticky nízkou hladinu vitamínu D. Přičemž právě vitamín D výrazně podporuje imunitu.“ Vysvětluje své kroky majitel společnosti NaturaMed Knut-Erik Karlsen z Norska.

Vitamín D je optimální podporovatel imunity. Lidem navíc pomáhá zůstat zdraví po celý rok. Vysoce kvalitní produkt VitaSolaris (vitamín D) je vyráběn společností Pharmatech AS v Norsku, odkud je do ČR společností NaturaMed dovážen.

Historie společnosti NaturaMed
Na Českém trhu působí 17 rokem. V prodeji omega-3 se na českém a slovenském trhu stal největším prodejcem. I proto má aktuálně v České republice a na Slovensku přes 2 700 000 zákazníků.

Vitamín D slovy lékařské kapacity
„Vitamín D hraje naprosto zásadní a nezastupitelnou roli v metabolismu. Byla prokázána jeho pozitivní úloha v našem imunitním systému,“ vysvětluje doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA, přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol.

Potravinový doplněk je velmi dobrý podporovatel imunity. Je ideálním řešením v měsících, kdy je příjem vitamínu D ze slunce v podstatě nereálný. Ani v potravě není jeho množství významné. „Přírodními zdroji vitamínu D3 je především mléko a mléčné výrobky, vaječný žloutek a ryby. Jeho množství v těchto potravinách je však velmi malé,“ doplňuje docent Vymazal.

VitaSolaris (vitamín D) je produkt obsahující 25 µg (mikrogramů) vitamínu D, což představuje 500 % jeho referenční hodnoty. Z obecně dostupných zdrojů vyplývá, že tato hodnota je doporučována jako ideální množství pro dospělého jedince.

„Předávkování vitamínem D je velmi vzácné a prakticky vždy je jeho příčinou nadbytečný příjem. Pro dospělého člověka je toxická dávka 500 µg (mikrogramů) užívána dlouhodobě!“ vysvětluje docent Vymazal.

Kontakt pro rodiny
Zájemci, kteří si ještě vitamín D zdarma neobjednali, tak mohou učinit velmi jednoduše. Mohou si zavolat na bezplatnou linku 800 10 20 90, kde uvedou své jméno a adresu, nebo ji vyplní online do formuláře, který najdou zde. Roční balení vitamínu D v hodnotě 499 korun pak dostanou od společnosti NaturaMed zdarma. Uhradí pouze 49 korun za poštovné a balné. Zboží jim dorazí nejdéle do třech pracovních dní přímo do poštovní schránky.

Naturamed Pharmaceuticals - Newsroom

V České republice začala působit společnost NaturaMed Pharmaceuticals v roce 2006. Jejím sídlem se staly České Budějovice. O necelé tři roky později začala dodávat produkty také zákazníkům na Slovensku. Od této doby vyzkoušelo doplňky stravy NaturaMed více než 2 700 000 zákazníků. V prodeji omega-3 je na českém a slovenském trhu lídrem.