CholestControl z Norska udrží správnou hladinu cholesterolu
1. února 2023·NaturaMed Pharmaceuticals

CholestControl z Norska udrží správnou hladinu cholesterolu

Tiskové zprávy

Společnost NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o. uvádí na trh nový doplněk stravy CholestControl. Podporuje stabilní hladinu cholesterolu v krvi. Obsahuje 800 mg fytosterolů, které jsou důležité pro udržení zdravé hladiny cholesterolu v krvi. Dále obsahuje vitamíny B1, B3 a B6 a rybí olej s omega-3, EPA a DHA pro zdravé funkce srdce a cirkulaci krve.

CholestControl je nový, moderní doplněk stravy vyrobený dle norské receptury. Jeho ingredience byly pečlivě vybrány, aby podporovaly stabilní hladinu cholesterolu v krvi. Je prospěšný pro zdravou funkci srdce a cirkulaci krve.

Rostlinné steroly pomáhají udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi. Deklarovaný přínos se dostaví při užívání alespoň 800 mg denně.

EPA a DHA přispívají ke zdravé činnosti srdce. Deklarované přínosy nastávají při užívání 250 mg EPA a DHA denně. Vitamín B1 přispívá ke zdravé činnosti srdce.

Vitamín B6 přispívá k normální tvorbě červených krvinek.

Rostlinné steroly jsou klíčové. Tzv fytosteroly, svou strukturou a velikostí připomínají cholesterol. Díky tomu v trávicím traktu snižují jeho vstřebávání. To má za následek snížení úrovně cholesterolu v krvi.

Fytosteroly podporují a doplňují "dobrý" cholesterol a tím pádem snižují úrovně "špatného" cholesterolu. Zároveň vysoký obsah nenasycených mastných kyselin z mořských ryb pomáhá udržovat zdravou celou kardiovaskulární soustavu a skupina vitamínů B podporuje metabolickou výměnu.

Podle výzkumu společnosti STEM/MARK z května 2021 se více než polovina Čechů domnívá, že problémy s cholesterolem trápí pouze 40 % populace. Ve skutečnosti se to jedná o 70% Čechů.

Naturamed Pharmaceuticals - Newsroom

V České republice začala působit společnost NaturaMed Pharmaceuticals v roce 2006. Jejím sídlem se staly České Budějovice. O necelé tři roky později začala dodávat produkty také zákazníkům na Slovensku. Od této doby vyzkoušelo doplňky stravy NaturaMed více než 2 700 000 zákazníků. V prodeji omega-3 je na českém a slovenském trhu lídrem.