CalciumControl z Norska: Silnější kosti pro aktivní život
10. července 2023·NaturaMed Pharmaceuticals

CalciumControl z Norska: Silnější kosti pro aktivní život

Přední výrobce potravinových doplňků Naturamed Pharmaceuticals s.r.o. představuje CalciumControl, produkt, který nabízí zcela nový přístup k podpoře kostí a aktivního životního stylu.

CalciumControl nabízí inovativní kombinaci přírodních složek, které podporují tvorbu silných a zdravých kostí. Jeho výjimečným prvkem je unikátní technologie, která zajišťuje optimální vstřebávání vápníku a dalších důležitých minerálů do organismu.

Základní složkou CalciumControl je unikátní mořský vápník Aquamin – pocházející z červené řasy Lithothamnium calcareum, rostoucí na vulkanickém mořském dně kolem břehů Islandu.

·        Aquamin je důkladně zdokumentovaná složka. Laboratorní in vitro testování založené na jeho spotřebě mimo jiné prokázalo 3× vyšší schopnost lidských osteogenních buněk mineralizovat kosti. Navíc má téměř 2× vyšší vstřebatelnost ve srovnání s vápníkem z jiných zdrojů.

·        Chladné arktické vody umožňují zdejším řasám do sebe absorbovat to nejlepší z oceánu – více než 70 mikroelementů, které jsou součástí CalciumControl. Společně působí v ideální synergii a zvyšují vstřebávání vápníku v těle.

·      Vápník, mangan, vitamín D – pomáhají udržovat kosti zdravé

·      Vitamín D – pomáhá správně vstřebávat a využívat vápník a fosfor, čímž zvyšuje jejich účinnost

·      Vitamín D – udržuje normální hladinu vápníku v krvi

Vitamín C – podporuje produkci podporuje produkci kolagenu potřebného pro zdravý
stav kostí

Díky CalciumControl mohou lidé všech věkových kategorií získat vyšší odolnost svých kostí a podpořit tak svůj pohybový aparát a zároveň tím zvýšit svou energetickou úroveň.

„Jsme nadšeni, že můžeme představit CalciumControl, inovativní produkt, který přináší skutečný rozdíl v péči o kostní zdraví. Chceme lidem poskytnout jednoduché a účinné řešení, které je přístupné a prospěšné pro každého," uvedl ředitel společnosti Martin Kozelský.

CalciumControl je dostupný na webové stránce https://www.calciumcontrol.cz/, kde si lidé mohou objednat měsíční vzorek zdarma a produkt si vyzkoušet.

Naturamed Pharmaceuticals - Newsroom

V České republice začala působit společnost NaturaMed Pharmaceuticals v roce 2006. Jejím sídlem se staly České Budějovice. O necelé tři roky později začala dodávat produkty také zákazníkům na Slovensku. Od této doby vyzkoušelo doplňky stravy NaturaMed více než 2 700 000 zákazníků. V prodeji omega-3 je na českém a slovenském trhu lídrem.